Nagroda europejskiego festiwalu smaku

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Gości, nieustannie ulepszamy nasze dania, szukamy inspiracji i sprawdzamy się w konkursach kulinarnych. W 2020 roku nasze pierogi z gęsiną w sosie pomarańczowym zdobyły tytuł „Najlepszy smak Lubelszczyzny” w kategorii dań mięsnych.

Park Żywiołów

To idealne miejsce na odnalezienie inspiracji oraz poznawanie świata w unikatowej formie interakcji z nowoczesnymi technologiami, a przede wszystkim miejsce świetnej zabawy dla małych i dużych poszukiwaczy przygód!

W Empirii odkryjecie walory Roztocza, poznając je wszystkimi zmysłami w otoczeniu żywiołów i ultranowoczesnych technologii. To, co na co dzień jest poza naszym zasięgiem – będzie na wyciągnięcie ręki!

Podczas podróży przez Kresy Wschodniej Rzeczpospolitej w Parku Miniatur Kresowych doświadczycie „żywej” lekcji historii, która na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Place Zabaw Kreatywnych z potężnym labiryntem dostarczą dzieciom moc niezapomnianych wrażeń i pozwolą odpocząć od codzienności.

Archipelag Roztocze

Na bezkresnym morzu, niezmąconej ręką człowieka roztoczańskiej krainy, niczym rozrzucone po niej wyspy znajdują się cztery obiekty będące integralnymi częściami Archipelagu Roztocze: Park Żywiołów w Budach, Uroczysko Iwnia, Park Rodzinny w Obszy, Ironland w Rudzie Żelaznej.

Każdy z nich jest ostoją naturalnych walorów przyrodniczych oraz na swój unikatowy sposób z nimi się utożsamia i wplata w swą działalność, oferując swoim Gościom niezliczone atrakcje.

W Iwni czas płynie wolniej, a przyroda cieszy się niezachwianą wolnością. Docenisz tutaj żywioł ziemi, poznasz jego różne oblicza i nawiążesz więź z otaczającą Cię zewsząd fauną i florą.

Wśród malowniczych pól, na skraju Puszczy Solskiej otwiera swe podwoje Park Rodzinny w Obszy – przestrzeń idealna do obcowania z naturą w gronie rodziny i przyjaciół. Powietrze orzeźwia tu jak nigdzie indziej i słowo nuda nie istnieje!

W Ironland otoczy Cię niezmącony spokój źródeł Sołokiji… Właśnie tam tajemniczość przyrody przeplata się z magią wyczuwalną w powietrzu i historią pod stopami, a piękno natury zachwyca każdego dnia na nowo.

Park Żywiołów obudzi wszystkie Twoje zmysły i przeniesie Cię w niezapomnianą podróż w czasie i przestrzeni.