Urodziny

Ślub i wesele są chwilami wartymi zapamiętania na całe życie, a przecież dobrze wiemy, że każdy lubi mieć piękne i barwne wspomnienia. Warto więc wybrać miejsce, które swoim wyjątkowym wystrojem dopasuje się do podniosłości wydarzenia, a jednocześnie swą funkcjonalnością uprzyjemni i uatrakcyjni zabawę i tańce do białego rana oraz pozostanie w pamięci Pary Młodej i gości na długie lata. Kiedy do eleganckiej sali z dębowym parkietem idealnym do tańca dodamy pyszne jedzenie i profesjonalną obsługę – mamy miejsce idealne na wesele jak ze snu!

Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcie komunijne, chrzciny, jubileusze, czy spotkania w gronie współpracowników to wydarzenia wymagające odpowiedniej oprawy. Zaciszne i gustownie urządzone wnętrza sal, dyskretny personel i skrojone na miarę Twoich oczekiwań menu z pewnością zdobędą serca i podniebienia Gości.

Szkolenia i konferencje

Dysponujemy przestrzenią biznesową z profesjonalnym wyposażeniem: scena, nagłośnienie, duży ekran i rzutnik. Catering dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Czy to szkolenie, czy konferencja – zorganizujemy je na najwyższym poziomie!